Shrenu Parikh

  •   Doğum Yeri: Hindistan
  •  Doğum Tarihi: 11 Kasım 1989
  •   0 Hayranı Var
Shrenu Parikh, Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir Hint dizisiyle dikkatleri çeken güzel oyuncu.

« HAYATI ve KARİYERİ »

11 Kasım 1989 tarihinde Hindistan’ın Vadodara, Gujarat şehrinde doğmuştur. Üniversite eğitimini Baroda’da bulunan Maharaja Sayajirao Üniversitesi’nde eczacılık üzerine almıştır. Üniversitenin en güzel kızı seçilmişti. Güzelliğiyle dikkatleri çeken Shrenu Parikh, modellik yapmaya başladı. Bazı takı reklamlarında oynadı. Başarılı model 2010 yılında yayınlanan Gulaal dizisindeki Roopa rolüyle oyunculuk dünyasına adımını attı.

Güzel oyuncuya şöhreti getiren yapım ise Iss Pyar Ko Kya Naam Doon dizisinin 2. sezonu olarak gösterilen Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir dizisi oldu. Dizide, eğlenceli ve sempatik bir kız olan Astha Shlok Agnihotri karakterini başarıyla canlandırdı. Dünya genelinde birçok fanı bulunan güzel oyuncuyu kanal 7 sayesinde Türkiye’de tanıdı. Kanal 7 tarafından yayınlanmaya başlayan Hint dizilerinden biri olan Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir, ülke genelinde beğenildi.

Ailesine çok düşkün olan Shrenu Parikh, maaşını biriktirip babasına bir araba hediye etmiştir. Ailesine ekonomik yardımda bulunmuştur. Annesi ve babasını tatile göndermiştir. Annesi ile de çok sıkı bağları olan oyuncu, abisini çok sevmektedir.


« KİŞİSEL HAYATI »

Özel hayatında şuan için bir sevgilisi yok. İşlerinin çok yoğun olduğunu söyleyen güzel oyuncu, ailesiyle çok mutlu.
 
  Shrenu Parikh Resimleri Tümünü Gör
Shrenu Parikh
Shrenu Parikh
Shrenu Parikh
Shrenu Parikh