Her Gün Yeni Bir Film - Filmzirvesi iyi seyirler diler

Sharni Vinson

  •   Doğum Yeri: Avustralya
  •  Doğum Tarihi: 22 Temmuz
  •   0 Hayranı Var

Sharni Vinson, Evde ve Uzaktaki Bait 3D, Step Up 3D ve You're Next rolleri ile en iyi bilinen Avustralyalı bir model, dansçı ve oyuncu.
Sidney'de doğan Vinson, güneydeki Cronulla banliyölerinde büyüdü. Bir gençken, Vinson, lisedeyken ulusal düzeyde yüzme eğitimi aldı ve yarıştı ve lisede toplam dört devlet kaydı yaptı. Vinson, şarkı söylemeye, dans etmeye ve genç yaşta hareket etmeye başlamış ve ailesinin icrasında üçüncü kuşak olmuştur. 1945 yılında Vinson'un büyükannesi, İngiltere'deki Brovansky Bale Şirketinde burs teklif eden en genç baleriydi. On iki yaşında, Vinson, Sidney Sahne Sanatları Brent Sokak Okulu'nda öğrenci olarak kayıt yaptı.
Vinson'un eğlence sektörüne girişi başlangıçta oyunculardan bir geçiş öncesinde bir müzisyen olarak başladı. On yedi yaşındayken, Vinson ve diğer üç kız Pop / R & B kız grubunda, Foxfire IV'te gruplandırıldı. Grubun şimdiye kadarki ilk ve tek "Roses" un etkisi olmadı ve grubun bir süre sonra dağılması.
Kısa sürede Foxfire IV ile yaşadığı sınırdan sonra Vinson, 2001 ve 2003 yıllarında evde ve evde kalmış Avustralya sabun operası Evlilik ve İçi'nin iki bölümünde küçük karakterler göstererek oyuncu oyunculuğunu başlattı. Ardından Vinson, Ev ve Dışarıya Döküm Acentesi üzerinde bir izlenim bıraktı. Seride düzenli rol almak için. Vinson başlangıçta Martha MacKenzie rolü için seçmelere katıldı ancak Jodi Gordon zamanında diğer oyuncu kadrosunda yerini kaybetti. Vinson, bunun yerine, polisle çok sayıda çalıştırmadan sonra koruyucu bakım alanına giren sorunlu bir genç olan Cassie Turner rolünü canlandırdı. Vinson, 2006 Logie Ödülleri'nde Cassie Turner'ı canlandırmasıyla "En Popüler Yeni Kadın Yeteneği" için aday gösterilen şovun izleyici kitlesiyle hızla popüler olduğunu kanıtladı. Temmuz 2007'de Vinson'un seriyi bırakmak istediği spekülasyonlar ortaya çıktı. Los Angeles'ta oyunculuk kariyeri. Aynı yılın Kasım ayında Vinson, diziyi gerçekten bırakacağını doğruladı. Vinson'un son gösterisi 2 Nisan 2008'de gerçekleşti.
Evden ayrılma yılını takip eden yıl Vinson, Amerikan televizyonunda TBS oturtumu My Boys'a girdi. Vinson, o zamandan beri eski erkek arkadaşı A.J. ile birlikte NCIS ve CSI: NY gibi bir dizi diğer Amerikan şebekesi televizyon dizisinde göründü. Buckley. Vinson'un bugüne kadarki en son televizyon rolü, 2010'da yayınlanan CBS Crime televizyon serisi Cold Case'ın son sezonunda konuk olarak yer aldı. Vinson, Matchbox Twenty'nin "Put Your Hands Up" da yer aldı.
Mart 2009'da Vinson, Step Up film serisinin üçüncü taksiti Step Up 3D'de kadın lider olan Natalie rolünü üstlendi. Vinson'un filmdeki görünümü, Amerika'ya taşınmasından bu yana en üst düzey rolü olan koparma rolüne damgasını vurdu. Vinson'un karakteri, sevgi ve aile arasında zorlu bir karara kapılan, yetenekli ve biraz gizemli bir dansçıdır. Başlangıçta sonunda erkek arkadaşının dans ekibine katıldıktan ve yetersiz ve ahlaksız kardeşinin mürettebatından zafer kazanmalarına yardım ettikten sonra. Film New York'ta çekildi. Karışık eleştirilere rağmen film, dünya çapında 159 milyon doları aşan gişe rekoru kıran bir başarıydı ve üçlemenin en yüksek payı olan taksit oldu.
Vinson'un izleme rolü Universal Pictures'da Düz-to-DVD filmi Blue Crush 2'de, 2002'de Drama / Romance filmi Blue Crush'ın devamı olan Kate Bosworth ve Michelle Rodriguez'in bir devamıydı. Vinson, filmin kötü adamı Tara'nın rolünü uluslararası çapta başarılı bir sörfçü olarak canlandırdı. Film Haziran 2011'de piyasaya çıktı. Ekim 2010'da Vinson, Vinson'un Paramount Pictures korku filmi Bait 3D'deki Avustralyal filmdeki rolüyle başrolün eski kız arkadaşı Tina olarak Avustralya'ya döndü. Film, tüyler ürpertici bir tsunaminin ardından sular altında bir süpermarkette sıkışıp kalmış bir grup insanın ardından, 12 metrelik büyük bir beyaz köpekbalığı izliyor. Vinson, eski Home and Away oyuncusu Lincoln Lewis ile bir araya geldi. Film, Brisbane'de 20 milyon dolarlık bir bütçe ile çekildi. Eylül 2012'de piyasaya sürülen film karışık eleştirilere açıklandı ve yerel gişe üzerinde bir etki yaratmadı. Ancak film, Çin, İtalya ve Tayland'da uluslararası gişe başarısı gösterdi; film, bütçesini dünya çapında 29 milyon dolar kazanarak geri gönderdi. Bait 3D'in ardından, Vinson, bugüne kadar Vinson'un en çok beğenilen rolü olan bir başka korku filmi projesinde yer aldı. Bir sonraki aile toplantısında merkezlersiniz, gizemli maskeli katiller bir grup her birini teker teker öldürmeye başladıklarında çok yanlış gidiyor. Vinson, ailenin oğullarından birine kız arkadaşı olan filmin kahramanı Erin'in rolünü canlandırdı. Vinson, doğal Avustralya aksanıyla Erin'i canlandırabilir. Başlangıçta bağımsız bir film olan filmin galası 2011 Toronto Uluslararası Film Festivali'nde Lionsgate ile bir dağıtım anlaşması imzaladı. Ancak film, festivalin hemen ardından iki yıl sonrasına kadar Ağustos 2013'te Kuzey Amerika çıkış tarihine ulaştı. Filmde Vinson'un performansıyla Total Film'in övgüyle karşılığı olan eleştirmenler, çoğunlukla olumlu eleştiriler aldı ve karakteri bir numaralı sırada yer aldı. '50 Kötü Erkek Kadın Korku Talebi '.
Mart 2014'te Vinson, aynı adı taşıyan 1978 filminin yeniden yapımı olan Avustralyalı bağımsız film Patrick'de ortaya çıktı. Vinson için bir başka korku projesi. Vinson, hemşire Kathy Jacquar'ın rolünü canavar hastası Patrick'in psikolojik güçlerini kullanarak onu takip ettiğini gösterdi. Temmuz 2013'te film, Melbourne Uluslararası Film Festivali'nde galası düzenledi ve Mart 2014'te sınırlı bir tiyatro yayınını hem Avustralya'da hem de sadece aldı. Film, Vinson'un bugüne dek eleştirmenlerce beğeni toplayan ve on sekiz film incelemesine dayanan Rotten Domates'de% 83 alan film. 2015 yılında Vinson, Dragon C Blade'de John Cusack ve Jackie Chan'ın yanında duruyor.