Yenilmezler 4 Son Oyun - Avengers: Endgame Full Hd Türkçe Dublaj Seçeneğiyle bu akşam Filmzirvesin'de.

Olivia Rose Keegan

  •   Doğum Yeri: ABD
  •  Doğum Tarihi: 22 Kasım 1999
  •   0 Hayranı Var
Olivia Rose Keegan, Amerikalı bir şarkıcı ve oyuncu. Şu anda NBC'nin Sabancılar Günü'nde Claire Brady rolünü canlandırıyor.

« HAYATI »

Keegan San Francisco, California'da doğdu. Ailesi ailesi ve ablası Jessica Keegan'dan oluşuyordu.

« KARİYERİ »

Keegan, Artistic Endeavors ile imzalandı. 2011 yılında Keegan, oyunculuk kariyerine devam etmek için Los Angeles'a taşındı ve bir ay sonra hareketli Annie Parker'ı Gabby'in baş rolünde genç Joan ve Ashley olarak kod çözen iki film rezervasyonu yaptı. . 2012 - 2014 yılları arasında birçok filmde çalıştı: Resim. Modern Aile, Sam & Cat, Enlisted (TV dizisi), Büyüyen Fisher.In 2014'te T.J.'nin reklamını yapmış, birçok ünlü televizyon şovunda misafirperverliği üstlenmiş; Tanrı'nın Eli ve Amnesiac; Maxx.

2015'te Thundermans'ın bir bölümünde konuk oyuncu oldu ve Brianna'nın baş rolü olarak "Salvation Street" adlı bir aile filminde rol aldı.Aynı yıl Shawn-Douglas Brady ve Belle Brady'nin genç kızı olarak dizlerimizde Claire Brady'nin tekrarlanan rolünde ilk kez düzenlediği Sabre Operası'nda rol aldı ve ilk kez 25 Kasım 2015'te çıktı. Nisan 2016'da, iTunes'da "Littles", "Sunny Day", "Lone Star", "Ben Bir Melek Var", "Bu Zaman" ve "Zaman Zaman Her Tarafımızda." olan altı şarkı içeren EP başlıklı 2016 yılı itibariyle Olivia, Yaşam Günlerimiz ile bir sözleşme imzaladı.

 
  Olivia Rose Keegan Resimleri Tümünü Gör
Olivia Rose Keegan
Olivia Rose Keegan
Olivia Rose Keegan
Olivia Rose Keegan
Olivia Rose Keegan
Olivia Rose Keegan