Yenilmezler 4 Son Oyun - Avengers: Endgame Full Hd Türkçe Dublaj Seçeneğiyle bu akşam Filmzirvesin'de.

Megan Fox

  •   Doğum Yeri: ABD
  •  Doğum Tarihi: 16 Mayıs 1986
  •   0 Hayranı Var
Megan Denise Fox, Amerikalı bir oyuncu ve model. Oyunculuk kariyerine birkaç küçük televizyon ve film rolüyle 2001 yılında başladı ve Hope & Faith televizyon sitcomunda düzenli rol aldı. 2004'te teen komedi "Teenage Drama Kraliçesi İtirafları" nda rol aldı. 2007'de Shia LaBeouf'un karakterinin sevgi ilgisini çeken Mikaela Banes'ın başrol oyuncusu rol alan Transformers adlı gişey canlandırma filmi filminde rol aldı. Fox, 2009 yılı devamı olan Transformers: The Revenge of the Fallen'daki rolünü tekrarladı. 2009'da daha sonra, kara komedi korku filmi Jennifer's Body'de eposta kurşun olarak rol aldı.
Fox aynı zamanda modern kadın cinsiyet sembollerinden biri olarak kabul ediliyor ve Maxim, Rolling Stone ve FHM gibi dergilerde yer alıyor.
Fox, 16 Mayıs 1986'da Tennessee'deki Oak Ridge'de dünyaya geldi. Ailesi Gloria Darlene (Cisson) ve Franklin Thomas Fox'dur. Fox'un babası, şartlı tahliye memuru ve annesi Fox'un üç yaşındayken boşandı. Annesi daha sonra evlendi ve Fox ve kız kardeşi annesi ve üvey babası Tony Tonachio tarafından yetiştirildi. "Çok katı bir şekilde Pentekostal" adıyla yetiştirildi, ancak daha sonra 12 yıl Katolik Okulu'na devam etti. Fox'un ailesi gençken boşandı. İki kişinin "çok katı" olduğunu ve erkek arkadaşı olmaya ya da arkadaşlarını evine davet etmesine izin verilmediğini söyledi. Kendini destekleyecek kadar para kazanana kadar annesiyle yaşıyordu.
Fox, Tennessee'deki Kingston'da beş yaşındayken dans ve tiyatro eğitimine başladı. Orada topluluk merkezinde bir dans dersine girdi ve Kingston İlköğretim Okulu korosuna ve Kingston Clippers yüzme takımına katıldı. St. Petersburg, Florida'ya taşındıktan sonra 10 yaşındayken Fox eğitime devam etti. 13 yaşındayken Fox, Güney Carolina Hilton Head'deki 1999 Amerikan Modelleme ve Yetenek Sözleşmesinde birçok ödül kazandıktan sonra modellenmeye başladı. 17 yaşındayken, Los Angeles, California'ya taşınmak için yazışma yoluyla okul dışına çıktı.
Fox, eğitimde geçirdiği zamandan çok konuştu; Ortaokulda zorbalık yapıldığını; Sonuç olarak "ketçap paketleri ile pelted" olmaktan kaçınmak için banyoda öğle yemeği yedi. Sorunun görünüşü değil, "her zaman erkeklerle daha iyi anlaştığını" ve "bazı insanları yanlış yoldayken" diye söyledi. Fox, lisedeyken hiç popüler olmadığına ve "herkes benden nefret etti" ve ben tamamen boşandı, arkadaşlarım her zaman erkeklerdi, çok saldırgan bir kişiliğime sahibim ve kızlar bundan dolayı beni sevmiyordu. Hayatım boyunca sadece bir harika kız arkadaşım vardı ". Aynı röportajda, okuldan nefret ettiğinden ve "örgün eğitimde büyük bir mümin" olmamıştı "ve" eğitimimin alakasız gelmiş gibi göründüğünden bu bölümde bir şeyler kontrol ettim "diye belirtiyor. 15 yaşındayken Fox, 20 Kasım 2001'de doğrudan DVD'ye çıkartılan şerefsiz Brianna Wallace ve Alex Stewart'ın (Ashley Olsen) rakibi olarak, 2001 yılında yayınlanan Holiday in the Sun'de oyunculuğa ilk kez girdi. Sonraki birkaç Bad Boys II'de (2003) ödünç alinan ekstra olmanın yanı sıra Sen ve İki ve Bir Yarım Erkek Hakkında Neye Beğendiğim üzerine konuk-rol aldı.
2004'te, Lola (Lohan) 'ın rakibi Carla Santini'nin destekleyici rolünde Lindsay Lohan'ın başrolde oynadığı Bir Gençlik Drama Kraliçesi İtirafları'nda filmde yer aldı. Fox ayrıca, ABC sitcomu Hope & Faith'de düzenli bir rolü oynadı; burada Nicole Paggi'nin yerine Sydney Shanowski'yı canlandırdı. Fox, gösterinin Mayıs 2006'da ABC tarafından iptal edilene kadar 2-3 sezonlarında göründü.
Fox, 2007'de aynı adı taşıyan oyuncak ve çizgi film destanına dayanan 2007 canlı aksiyon filmi "Transformers" da Mikaela Banes'ın başrolünde rol aldı. Fox, Shia LaBeouf'un karakteri Sam Witwicky'nin sevgi ilgisini çekti. Fox, "Atılım Performansı" kategorisinde bir MTV Sinema Ödülü'ne aday gösterildi ve aynı zamanda üç Teen Choice Ödülleri'ne aday gösterildi. Fox, iki Transformer devamı için imzaladı.
Fox, Transformers filminde Mikaela Banes rolünü tekrarladı: Transformers: The Revenge of the Fallen. Michael Bay, filmin yönetmeni aktrisin 10 kilo almasını emrettiği sırada Fox'un görüntüsünü çevreleyen bazı tartışmalar Transformers filminin filme alınıyordu. Film 24 Haziran 2009'da dünya çapında piyasaya sürüldü. Fox'un üçüncü taksiti Transformers: Dark of the Moon'da başlayacaktı fakat yönetmen Körfezi'ndeki çalışmayı Hitler için çalışmakla karşılaştıran açıklamalarından dolayı dahil değildi (aşağıya bakın). Bay, Haziran 2009'da Fox'un yürütme prodüksiyonu Steven Spielberg'in emirleri üzerine, Spielberg'in itiraz ettiği iddiasıyla görevden alındığını söyledi.
2009'da Fox, Transformers serisinden bu yana ilk yönetmen rolünü üstlendi; O, Akademi Ödüllü senaryo yazarı Diablo Cody'nin yazdığı Jennifer's Body'de başlığı taşıyan karakteri canlandırdı. Nisan 2009'da Jonah Hex'i çekmeye başladı; burada Leila (Tallulah Black), silahla sıcağı ve Jonah Hex'in (Josh Brolin) sevgi ilgisini çekti. Film 18 Haziran 2010'da piyasaya çıktı. Fox, en çok faturalandırmaya rağmen filmdeki rolünü bir kameo olarak nitelendirdi. Jonah Hex, ABD'deki kritik ve ticari başarısızlıktı ve uluslararası dağıtımının başarısızlığından sonra iptal edildi. Film Houston Film Eleştirmenleri Derneği tarafından "yılın en kötü resmi" seçildi.
Fox sonraki Passion Play Mickey Rourke yanında oynadı. Filmin Toronto Film festivalindeki zayıf alışması, sözleşmeden doğan yükümlülükleri yerine getirmek için kısaca filmi gösteren sadece iki ekranla geleneksel tiyatro dağıtımının doğrudan videoya dönüştürülmesine yol açtı. Mickey Rourke, Passion Play'in "korkunç bir korkunç film" olduğuna dikkat çekti. Fox, 3D belgesel filmi olan Altın Yunusların Naya Legend'ında Hawaiian Spinner Dolphins'in sesi idi. Hikaye, Kate Winslet, Ellen Page, Gerard Butler, James Franco, Julian Lennon, Diego Luna, Cheech Marin, Whoopi Goldberg, Isabella Rossellini ve Daryl Hannah'ın da bulunduğu bir oyuncu tarafından söylendi. Variety, Mart 2009'da Fox'un Aspen Matthews'un baş rolünde Brian Austin Green ile ortak yapacağı çizgi roman Fathom'un film uyarlamasında rol alması için rol aldığını bildirdi. Fox, Eminem ve Rihanna'nın "Love You Way You Lie" nin müzik videosunda Dominic Monaghan'la birlikte çıktı.
2012'de Sacha Baron Cohen'in komedi diktatöründe kısa bir süre göründü ve Judd Apatow'un bu Is It 40 adlı komedisinde rol aldı. Robot Chicken DC Comics Special adlı filmde Lois Lane'in sesi, televizyon komedi dizisi Robot'un bir bölümü Tavuk ve 9 Eylül 2012'de Cartoon Network'ün Yetişkin Yüzüşü sırasında bir defaya mahsus olarak yayınlandı.
Ocak 2013'te Fox, Brahma birası için Brezilya'da yayınlanan bir televizyon reklamında yer aldı. Şubat 2013'te Fox, eski yönetmen Michael Bay'le arasındaki farkları bir kenara bırakıp, Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) adlı programının yeniden başlatılmasında kendisiyle birlikte çalıştı. Ekim 2014'te Fox, James Franco'nun Zeroville'in film adaptasyonunda kadın yönetmen olarak atandı. 2015'de Fox, Plarium video oyunu Stormfall: Balur'un Yükselişi'nde Amelia Delthanis rolüne atandı. Ekim 2015'te, Fox'un Deschanel'in doğum iznini takiben New Girl adlı televizyon şovunda geçici olarak Zooey Deschanel'in yerini alacağı doğrulandı. Fox, Nisan O'Neil'in 2016 filmi "Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows" daki rolünü tekrarladı.
Fox, Umut ve İnanç setiyle tanışmasının ardından 2004 yılında aktör Brian Austin Green ile tanışmaya başladı; O 18 yaşındaydı. 30 yaşındayken Kasım 2006'da meşgul oldu. Şubat 2009'da, katılımlarını sona erdikleri bildirildi. Daha sonra o yıl Fox, "Bling Ring" olarak bilinen ve Green'in evini kendisiyle birlikte yaşadığı için soyan moda güdümlü suçlular tarafından hedef alındı. Fox ve Green'in 1 Haziran 2010'da yeniden meşgul oldukları bildirildi ancak Fox, kendisinin ve Green'in 2006'dan beri sürekli olarak çalışmakta olduğunu belirtti.
Fox ve Green, 24 Haziran 2010'da Maui'deki Four Seasons Resort'ta düzenlenen özel bir törenle evlendi. Fox, 21 Nisan 2015'te boşanmak üzere başvurdu ve Green ve Green'in ayrılamalarını ilan etmesinden birkaç gün sonra. 2016 yılının başlarında çift tekrar bir araya geldi ve üçüncü bir çocuğu bekliyordu.
Fox'un Yeşil ile üç oğlu var: 27 Eylül 2012'de doğan Noah Shannon Green, 12 Şubat 2014'de Bodhi Ransom Green ve 4 Ağustos 2016'da doğan Journey River Green. Evliliğiyle Fox, aynı zamanda, aktris Vanessa Marcil ile olan geçmiş ilişkisinden sonra, Green'in oğlu Kassius'a (Mart 2002'de doğan) bir vesayetçidir.
  Megan Fox Haberleri Tümünü Gör
Yeni Poison Ivy'miz Megan Fox mu?16 Aralık 2016
Harley Quinn Megan Fox ile güçlerini mi birleştirecek?...
Haberi Oku   402   0
Günümüzün Femme Fatale Karakterleri!01 Ağustos 2017
1940-50'lerin film noirleri ile ortaya çıkan femme fatale karakterlerin günümüz örnekleri......
Haberi Oku   367   0