Lauren Cohan

  •   Doğum Yeri: ABD
  •  Doğum Tarihi: 7 Ocak 1982
  •   0 Hayranı Var
Lauren Cohan, Amerikalı bir aktrist ve modeli, The Walking Dead'de (2011'den bugüne) Maggie Greene rolüyle tanınır. Supernatural (2007-2008), Chuck (2011) ve The Vampire Diaries (2010-2012) ve komedi filmi "Van Wilder: Tajın Yükselişi" (2006), doğa üstü filmi The Boy & oynadığı DC Comics karakteri, Martha Wayne Batman v Superman: Şafak Vakti (2016).
Cohan, Amerikalı bir baba ve bir İngiliz anne için doğdu ve İskoç, İrlandalı ve Norveç kökenli. Kaynaklar Cohan'ın doğum yerini Philadelphia, Pennsylvania olarak belirtti ancak Cohan, görüşmelerde New Jersey'de doğduğunu belirtti.
Çocukluğunda Cohan, Cherry Hill'de ve bir yıl boyunca 13. Georgia'da Birleşik Krallık'a taşınmadan önce yaşıyordu. Aile Surrey'de yerleşti. Cohan'ın annesi yeniden evlendiğinde, yeni kocasının soyadı olan "Cohan" ı aldı ve Yahudiliğe döndü. Cohan, beş yaşındayken Yahudi üvey babasının dini haline getirdi ve Bat Mitzvah törenine başladı. Bir beşbağı da içinde olmak üzere beş tane daha küçük kardeşi var.
Cohan, üniversitede kurduğu tiyatro şirketiyle gezmeden önce Winchester Üniversitesi'nden Drama ve İngiliz Edebiyatı lisans derecesi ile mezun oldu. Cohan daha sonra zaman ayırdı ve Londra ile Los Angeles, Kaliforniya arasında çalışarak birkaç filmde ve bazı ticari olmayan projelerde çalıştı.
Casanova'yı Rahibe Beatrice olarak başladıktan sonra 2006'da Van Wilder, Van Wilder: Taj'ın Yükselişi adlı filminde Charlotte Higginson olarak rol aldı. Bir sonraki rolü 2007 Float filminde yer aldı. Şubat 2010'da Ölüm Yarışı 2: Frankenstein Yaşamları, Sean Bean ve Danny Trejo ve aynı zamanda Lauren'in ana karakteri Greta'nın oynadığı 2016'da doğan doğaüstü korku The Boy adlı şovla atıldı.
Cohan, aşırı doğaüstü nesneleri temin eden ve bunları doğaüstü dünyadaki çok zengin, çok güçlü insanlara satan bir hırsız olan Bela Talbot olarak Supernatural'ın üçüncü sezonunda atıldı. Karakter, serinin altı bölümünde sergilendi, sonuncusu sezonun üçüncü sınıra kadar olan bölümünde.
Cohan, The Vampire Diaries'de 560 yaşındaki vampir Rose'un tekrar eden karakterini oynuyordu. 2011'de Birleşik Krallık'tan gelen "büyüleyici, sofistike bir sosyalite" olan Vivian Volkoff ve birincil kötü adam Alexei Volkoff'un kızı olan tekrar eden bir rolle Chuck televizyon dizisine katıldı. Ayrıca konuk, Modern Aile, CSI: NY, Soğuk Kılıf, Yaşam, Okçu ve Kalın ve Güzel gibi şovlarda rol aldı.
Cohan, The CW için Cennete çağırdığı bir pilotda rol aldı; burada bir melekle takım oluşturan bir avukat; Ancak, bir dizi olarak ele alınmadı.
2011'de Cohan, aynı adı taşıyan çizgi roman dizisine dayanan bir AMC korku dizisi The Walking Dead'de Maggie Rhee rolünü üstlendi. İlk kez tekrarlanan bir karakter olarak ikinci sezonda yer aldı, ancak üçüncü sezonun başında oynadığı başroller arasında yer aldı. Tiyatro, kablo televizyon tarihinin en beğenilen dizisidir.
  Lauren Cohan Haberleri Tümünü Gör
Andrew Lincoln ‘The Walking Dead’den Ayrılıyor!01 Haziran 2018
Dokuzuncu sezonun ardından veda ediyor....
Haberi Oku   139   0
Lauren Cohan 'The Walking Dead'e Veda mı Ediyor?21 Şubat 2018
Oyuncunun yeni bir dizi projesine dahil olma haberi kafaları karıştırdı.....
Haberi Oku   284   0