Isabella Amara

  •   Doğum Yeri: Atlanta
  •  Doğum Tarihi: 9 Ekim 1998
  •   0 Hayranı Var
Isabella Amara, film çalışmasıyla tanınan Amerikalı aktris ve şarkıcı.

« HAYATI ve KARİYERİ »

Atlanta, Georgia'da doğdu. Sahne ve ekranda kıdemli bir oyuncu.

Isabella, 2015 yılında ülke çapında dört uzun metrajlı film çekerek meşgul oldu. Woody Harrelson ve Laura Dern'in rol aldığı "Claire" in rolü, Fox Searchlight'ın Daniel Clowes tarafından yazılan ve Craig Johnson tarafından yönetilen yeni filmi Wilson (2016) 'da biyolojik kızı olarak rol aldı. 2015 baharında, 15 yaşındaki Michelle Darnell (genç Melissa McCarthy) rolünü Universal'in Ben Falcone tarafından yönetilen ve Melissa McCarthy'nin oynadığı uzun metrajlı filmi The Boss (2016) filminde canlandırdı. Isabella, Frannie'nin, 2015 yılının sonbaharında, Laura Dern ile ikinci filmi olan Jennifer Fox tarafından yazılan ve yönetilen Indie uzun metrajlı filmi The Tale (2016) filminde rol aldı. 2015 yılını CBS filmi Orta Okul-Hayatımın En Kötü Yılı (2016) filminde "Heidi" olarak tamamladı. Isabella'nın diğer uzun metrajlı filmleri arasında Samuel L. Jackson'ın rol aldığı Barely Lethal (2015) ile Hailey Steinfeld'in yönettiği ve Dolly Parton, Queen Latifah, Jeremy Jordan'ın oynadığı ve Todd Graff'in yönettiği “Joyful Noise (2012)” adlı yönetmen rol aldı.

Erken ilkokulda, Isabella'nın oyunculuk ve müzik sevgisi keşfedildi. Isabella, topluluk tiyatrosunda baş rol oynadı ve çocuk üçlü tehdit aktörü, şarkıcı ve dansçı olarak ulusal turlarla gerçekleştirildi. Bağımsız filmlerde rol alırken Atlanta, New York ve Los Angeles'ta on yaşında eğitim gören film ve televizyona geçiş yaptı.

Isabella, vokal ve oyunculuğa odaklanan bir sahne sanatları lisesine katıldı. Klasik olarak eğitilmiş bir vokalist olan Isabella, müziğini Atlanta'da bir rock grubu için başrol oyuncusu olarak geliştirdi. Pop ve rock türünde sanatçıları kaydetmek için vokal stilist antrenörüyle eğitim vermeye devam ediyor. Şarkı söyleme sevgisi, oyunculuk tutkusuyla eşleştirildi.

 
  Isabella Amara Haberleri Tümünü Gör
Woody Harrelson'ın Başrolünde Yer Aldığı Wilson Filminden Poster Yayınlandı!23 Ocak 2017
Film Amerika'da 24 Mart 2017'de vizyona girecek!...
Haberi Oku   543   0
Woody Harrelson'dan Kendini İyi Hisset Filmi: Wilson!18 Ocak 2017
Harrelson'ı belki de hiç böyle görmediniz!...
Haberi Oku   434   0