Yenilmezler 4 Son Oyun - Avengers: Endgame Full Hd Türkçe Dublaj Seçeneğiyle bu akşam Filmzirvesin'de.

Imogen Poots

  •   Doğum Yeri: Birleşik Krallık
  •  Doğum Tarihi: 3 Haziran 1989
  •   0 Hayranı Var
Imogen Poots, bir İngiliz aktristir. Tam tahmini, kıyamet sonrası bilimkurgu korku filmi 28 Hafta Sonra (2007), Jimi Hendrix biyografisinde Jimi: Leza Keith (All That Is My Side) (2013), Debbie Raymond, Paul Raymond biyografisinde The Look'de oynamakla ünlüdür. Aşkın (2013) ve Julia Maddon'un Amerikan aksiyon filmi Need For Speed ​​(2014) 'da.
Poots, Londra'nın Hammersmith şehrindeki Kraliçe Charlotte ve Chelsea Hastanesi'nde, Belfast, Kuzey İrlanda'nın güncel işlerinden bir televizyon yapımcısı olan Trevor Poots'un kızı ve Bolton'tan bir gazeteci ve gönüllü çalışan Fiona Goodall'da dünyaya geldi. Onun bir modeli olan ağabeyi Alex vardır.
Chiswick'de yetişen Poots, batı Londra'da Brook Green'deki Kızlar için Bute Evi Hazırlık Okulu, South Kensington'da Queen's Gate Okulu ve Hammersmith'te Latymer Üst Okulunda özel olarak eğitim gördü. Bir veteriner hekim olmak isterken Cumartesileri Hammersmith'teki Riverside Stüdyolarında Genç Kan Tiyatrosu Şirketi'nin ev sahipliğinde düzenlenen doğaçlamalı bir atölye çalışmasına başladı. Veterinerlik ameliyatı sırasında iş tecrübesi esnasında bayılmadan sonra özgün kariyer tercihini terk etti. A seviyesinde üç A notu alarak, 2008'de Courtauld Sanat Enstitüsünde bir yer kazandı ancak oyunculuk kariyerine devam etmek için iki yıl erteledi.
Poots, Casualty'nin bir bölümünde ilk kez ekranda göründü ve V'de Vendetta'da konuşmayan bir rolü vardı, ancak 17 yaşındayken Juan Carlos Fresnadillo onu 28 Hafta Sonra attığında neredeyse bilinmiyordu. O zamandan beri, Cracks, Centurion gibi filmlerde ve Anton Yelchin'in yanında Fright Night'ın 2011 yapımı yeniden başrolünde yer aldı. Gates Hattersley'e göre Poots bir aktris olarak resmi olarak eğitim almamış olmasına rağmen, kamera karşısında "zorlayıcı" olduğu için oyunculuk becerilerini pratik bir çıraklık aracılığıyla geliştirdi.
2011 yılında moda evi Chloé tarafından, Inez van Lamsweerde ve Vinoodh Matadin'in isim kokusu çekimi için bir kampanyada görünmesi için seçildi. 2012'de Sofya Coppola tarafından yönetilen, moda markası Marni ile sokaktan ticaret yapan perakendeci H & M arasındaki işbirliğine yönelik reklam kampanyasında rol aldı.
2012'de Poots, Catherine Keener ve Philip Seymour Hoffman'ın karşısına çıkan Geç Quartet adlı genç kemancı Alexandra Gelbart'ı canlandırdı. 2013'te, Tim Buckley, Filth ve The Look of Love'dan selamlar çıktı. 2014'te Poots, Awkward Moment romantik komedisinde ve video oyunu dizisinin uyarlanması olan aksiyon filmi Need for Speed'de rol aldı. 2015 yılında Jennifer Aniston'la "She's Funny That Way" de ve Cate Blanchett'le "Knight of Cups" da oynadı ve Jess Walter'ın Beautiful Ruins adlı oyuncunun uyarlamasında rol aldı. Linda Keith'i Jimi Hendrix biyografisinde Jimi: All Is by My Side, André Benjamin ile birlikte Hendrix olarak canlandırdı. Yelchin ile Yeşil Oda için 2015'te bir araya geldi.
  Imogen Poots Haberleri Tümünü Gör
Fantastik Macera 19 Şubat 2018
!f 2018 seçkisinde yer alan "I Kill Giants"tan poster yayınlandı....
Haberi Oku   300   0
Jesse Eisenberg’ün Yeni Filmi Bilim Kurgu “Vivarium” Olacak!03 Mayıs 2018
“Vivarium” filminin kadrosuna Jesse Eisenberg ve Imogen Poots dahil oldu....
Haberi Oku   160   0