Yenilmezler 4 Son Oyun - Avengers: Endgame Full Hd Türkçe Dublaj Seçeneğiyle bu akşam Filmzirvesin'de.

Ellen DeGeneres

  •   Doğum Yeri: ABD
  •  Doğum Tarihi: 26 Ocak 1958
  •   0 Hayranı Var
Ellen DeGeneres, ABD'li oyuncu ve komedyen. Stand up kariyerine Teksas'ta, küçük bir kulüpte başladı.
Ellen isimli dizide başrolü oynadı. 1997'de lezbiyen olduğunu açıkladıktan sonra birçok tepkiyle karşılaştı ama bu tepkilere rağmen dizinin popüleritesi arttı. Birçok firma (başta Chrysler olmak üzere) diziden sponsorluğunu çekti. Fakat dizi yine de bir Emmy Ödülü almayı başardı.
1997 ile 2000 yılları arasında aktris Anne Heche ile beraber oldu. 1999'da Anne Heche ile evlenmeyi planladı ancak çiftin ayrılması ile bu evlilik planı gerçekleşemedi. 2000 yılında 3,5 yıllık ilişkisini noktalayan Ellen DeGeneres aktris ve fotoğrafçı Alexandra Hedison ile birlikte oldu. 2004 yılında da dört yıllık ilişkisini noktalayan Ellen, Portia de Rossi ile 17 Ağustos 2008 tarihinde Beverly Hills'de evlendi. DeGeneres, de Rossi ile evleneceklerinin haberini, kendisinin sunduğu televizyon programında duyurmuştu.
25 Şubat 2007'de yapılan 79. Oscar Ödül Töreni'ni sunmuştur.
Komedyen-oyuncu Ellen DeGeneres 1982 yılında ABD'nin en komik insanı seçilmiştir.
Ellen DeGeneres 2003`de The Ellen DeGeneres Show isimli talk show programını sunmaya başladı ve şov almış olduğu başarılı reytingleri ile yayın hayatına hala devam etmektedir. Program konusu kısaca şöyledir: Ellen ilk olarak gelip başına gelen olayları veya komik şeyler anlatır, daha sonra izleyicilerle birlikte hit şarkılar eşliğinde dans eder. Şarkı ve dansın sonunda sehpasının üzerinden geçer ve şarkı yavaşça koltuğa oturmasıyla biter. Ardından birbirinden ünlü konuklarla sohbet eder. Birçok programda seyircilerle oyunlar oynar ve kaybedenler dâhil olmak üzere yarışmacılara gerçekten de müthiş ödüller verir. Ellen ayrıca mektup ve elektronik postalarını aldığı seyircilerinden bazılarını çekimler esnasında telefonla aramaktadır. Fakat program canlı yayınlanmamaktadır. Her çarşamba çeşitli komik internet videoları gösteren Ellen, ayrıca bazen izleyicilerin gönderdikleri ilginç veya komik resimleri de göstermektedir. Emmy ödülleri de alan program Türkiye'de e2 kanalında Türkçe dublajlı yayınlanmaktadır. Ellen'ın Türkçe seslendirmesini seslendirme sanatçısı Müdrike Coşansu yapmaktadır.
 
 
  Ellen DeGeneres Haberleri Tümünü Gör
Chris Evans Kaptan Amerika'lıktan İstifa mı Ediyor?04 Nisan 2017
Chris Evans sözleşmesinin sonlandığını açıkladı!...
Haberi Oku   401   0
‘2 Broke Girls’ Yapımcıları ve Ellen DeGeneres'den Yeni Dizi!27 Eylül 2017
NBC kolları sıvadı......
Haberi Oku   283   0