Colton Haynes

  •   Doğum Yeri: ABD
  •  Doğum Tarihi: 13 Temmuz 1988
  •   0 Hayranı Var
Colton Lee Haynes, Amerikalı bir aktör, model ve şarkıcıdır. MTV'nin doğaüstü dramı Teen Wolf'da Jackson Whittemore rolü ve süper kahraman televizyon dizisi Arrow'ta Roy Harper / Arsenal rolünde en iyi bilineni.
Colton Lee Haynes, 13 Temmuz 1988'de Dana Denise Mitchell ve William Clayton Haynes'in oğlu Kansas Andale'de dünyaya geldi. Ailesini "özgür ruhlu hippiler" olarak nitelendirdi. Haynes'in kardeşleri Clinton ve Joshua ve kardeşi Willow da dahil olmak üzere beş kardeşi var. Andale'de bir çiftlikte büyüdü ve Arkansas, New Mexico, Texas ve Florida'da da yaşıyordu. Florida'da Navarre Lisesi'ne, Kansas'da Andale Lisesine gitti ve Texas'ın Schertz şehrinde Samuel Clemens Lisesi'nden mezun oldu.
Haynes, kariyerine on beş yaşındayken New York, New York'ta bir model olarak başladı. Daha sonra Abercrombie & Fitch için bir Bruce Weber fotoğraf çekiminde ortaya çıktı. Daha sonra Haynes, Kira Plastinina, J.C. Penney ve Ralph Lauren için kampanyalarda modellemeye başladı. 2008'de Haynes, Verizon gibi kampanyalarda modellemeye devam etti ve Teen Vogueand Arena gibi birçok dergi editöründe yer aldı.
2007 yılı büyük trafoncularında ödün vermedi. CSI da çıktı: Miami ve The Hills. Konuk rollerine ek olarak, Nisan 2007'de Haynes, My Chemical Romance'ın müzik videosunda Marc Webb'in yönettiği "I Do not Love You" adlı single'larında rol aldı. O yıl, Haynes, Stephenie Meyer'in genç yetişkin romanı Twilight'ın film versiyonunda Edward Cullen rolüyle seçmelere başladı. Bunun yerine Robert Pattinson atıldı.
2008'de televizyon dizisi olan Privileged and Pushing Daisies'de göründü. Scott Brown, Hallmark Channel'ın Always and Forever filminde oynadı. Film, Aralık 2008'de başladı ve film 24 Ekim 2009'da televizyona bırakıldı.
2009 yılında aynı adı taşıyan 2007 filmine dayanan Haynes'in Showtime serisi Bakışında Shane rolünü kazanmış olduğu açıklandı. Haynes, bir röportajda "17 yaşındaki bir pislikle oynuyorum: Gösteride çok çıplaklık, cinsel ilişki, uyuşturucu ve gerçek yaşam deneyimleri çok izleyicilere şok olacak" dedi. Gösteri 2010'da başladı ve ilk sezonun ardından iptal edildi. Mart 2010'da, Haynes'in kurt adam haline gelmeye başlayan bir şaklak olan Brett Crezski'yi canlandırdığı The Gates adlı ABC televizyon dizisi için çekimler başladı. Seriler 20 Haziran 2010'da ilk kez sergilendi. Kısa süren gösteri, ilk sezonun ardından iptal edildi. Daha sonra aynı adı taşıyan 1985 filmine dayanan MTV serisi Teen Wolf'da Jackson Whittemore rolünü üstlendi.
11 Ekim 2012'de Haynes, "Bu son birkaç yıl hayatımın en iyisi oldu, bu bölümün sona ermesinden üzüntü duyuyorum, ancak yeni bir tanesinin başlaması için heyecanlıyım" dedi. Genç kız kafası karıştı. Ertesi gün şovdan ayrıldığı açıklandı. O, CW şovunda Arrow'un tekrarlayan bir üyesiydi; Roy Harper, Arrow'u idolleştiren ve daha sonra kendi proteghesi Arsenal olan bir sokak haydutunu canlandırıyordu. Haynes, sezon iki sezon için Arrow'ta normal statüye yükseltildi. Haynes sezon üçün sonunda seriyi terk etti, ancak sezonun dört bölümünü "Unchained" olarak konuk aldı.
Eylül 2012'de Leona Lewis'in "Trouble" adlı müzik videosunun başrol oyuncusu oldu ve burada erkek arkadaşının rolünü oynuyordu.
Temmuz 2013'te Victoria Justice'in "Altın" adlı müzik videosunda rol aldı. Aralık 2014'te Andy Grammer'in müzik videosu Bal, Ben İyiim de kahraman bir görünüm kazandı. Aynı yıl, yaptığı çeşitli şarkılar kapaklarına bazı parçacıklar yayımladı. Colton, küçüklüğünden beri sevdiği bir şeyi şarkı söyleyerek kariyerine devam ettirdi. Kasım ayında New Heights'la "19 You + Me" adlı bir şarkıyı kaptı. Aralık 2013'te, şarkıcının şarkıcısı Travis-Atreo ile "Bebeğin Günaydın" adlı bir single çıkardı.
Haynes, 2014'te Abercrombie & Fitch'in "Bir Yıldızlı Yapımı" kampanyasına katılarak köklerine döndü. Sonuç olarak, ikonik bir fotoğrafçı Bruce Weber tarafından çekilen Haynes'in fotoğrafı, dünya genelindeki A & F mağazalarında yer aldı.
Haynes'in ilk ödüllü filmi rolü 2015 filmi San Andreas'dı.
Haynes, Haziran 2017'de Amerikan Korku Hikayesi'ne katıldı.
Haynes, hayatının boyunca endişeleniyor; Ocak 2016'da, "gizli eşcinsel geçmişi" konusundaki yıllarca süren kamusal spekülasyondan sonra, on yıl önce gey yaşam tarzı dergisinde XY'de çıkan fotoğraflarla ilgili bir yorumda bulunmak üzere Tumblr üzerinde yaptığı bir off-the-cuff yanıt, birçok medya organı tarafından alındı Onun doğumunun onayı. Cinsel yönelimi hakkında açıkça konuşmaya hazır değil, tekrarlanan dikkat, Haynes'in önümüzdeki üç ay boyunca kaygısı için tedavi talebinde bulundu. Daha sonra Mayıs 2016'da Entertainment Weekly'de yapılan bir röportajda, gay olarak ortaya çıktı.
Haynes ve ünlü çiçekçi Jeff Leatham 11 Mart 2017'de devreye girdi.
  Colton Haynes Haberleri Tümünü Gör
American Horror Story Kadrosuna Yeni Transfer!23 Haziran 2017
Yedinci sezona hazır mısınız?...
Haberi Oku   346   0
Colton Haynes Yeniden ‘Arrow’da!14 Aralık 2017
Roy Harper oyuna tekrar dahil oldu....
Haberi Oku   317   0