Her Gün Yeni Bir Film - Filmzirvesi iyi seyirler diler

Chloe Lukasiak

  •   Doğum Yeri: ABD
  •  Doğum Tarihi: 25 Mayıs 2001
  •   0 Hayranı Var

Chloe Elizabeth Lukasiak, Amerikalı bir dansçı, televizyon kişiliği, aktris ve modeldir. En iyisi, Sezon 1 - Sezon 4 arasında Lifetime gerçeği televizyon dizisi Dance Moms'un orijinal bir oyuncu üyesi olması ve daha sonra Sezon 7'de dönmesi ile bilinir.

« HAYATI »

Lukasiak 25 Mayıs 2001'de Churchill, Pennsylvania'da Christi Lukasiak ve Marc Lukasiak'tan doğdu. Clara Lukasiak'ın ablası. Ailesi Mars, Pennsylvania'da yaşıyor.

Lukasiak, Abby Lee Dance Company'de iki yaşında dans derslerine başladı. İlk olarak, caz ve bale gibi "temelleri" yaptı. Ancak büyüdükçe daha stilleri düzenlemeye başladı ve balo salonu hariç her şeye eğitim verdi. Lukasiak beş yaşından on üç yaşına kadar ALDC'nin bir parçası olarak ABD genelinde rekabet etti ve bölgesel, eyalet ve ulusal düzeylerde çok sayıda başlık kazandı. Lukasiak birçok dans türünde Dance Moms ile yarıştı: lirik, çağdaş, müzikal tiyatro, bale, caz, hip-hop, acro ve Bollywood.

« KARİYERİ »

2011–14: Dans eden anneler;

2011 yılında Lukasiak ve annesi, Abby Lee Dance Company'nin sahibi Abby Lee Miller, diğer genç dansçılar ve anneleri, Lifetime's Dance Moms'a atıldı. Birlikte Miller'ın Junior Elit Yarışma Ekibini oluşturdular.

Temmuz 2014'te Los Angeles ulusal rekabeti (7 Ekim 2014'te yayınlanan bir bölüm için çekildi) sonrasında Lukasiak'ın annesi TV şovunun çevresi ile Miller arasındaki olumsuz ilişkinin kızına zarar verdiğine karar verdiler ve ALDC'yi terk etmeye karar verdiler. Sezon 4'ün son bölümü, Miller'ın Lukasiak'ın gözü hakkında yaptığı bir yorum yüzünden Dance Moms'a son görünüşüdür.

2014–Mevcut kaçma;

Lukasiak, "Dance Moms" u terk ettikten sonra YouTube kanalında aktif oldu ve 2016 yılı itibariyle 100 milyondan fazla görüş ve 1 milyondan fazla abone kazandı. 17 Eylül 2016'da Lukasiak "MoreChloeLukasiak" adlı bir video kanalı YouTube kanalı başlattı.

Lukasiak'ın Studio 19 Dance Complex'teki rekabet ekibi Temmuz 2015'te vatandaş kazanmaya devam etti. 2015 Teen Choice Ödülleri'nde "Choice Dancer" ve 2015 Industry Dance Awards'da "Favorite Dancer 17 & Under" için "Dancers Choice Award" ı kazandı . O bir Shorty Ödülü'ne aday gösterildi ancak Misty Copeland'ı kaybetti. 2016 Teen Choice Ödülleri "Choice Dancer" için bir kez daha aday gösterildi.

Lukasiak, Ekim 2014'te ABD'li bir dans pantolonu şirketi Just For Kix'in sözcül modeli oldu. Şirketin ortaklığı ile #NobodyisOU adlı bir zorbalık karşıtı kampanya hazırladı. O çeşitli müzik videolarında Averee Jade gibi dansçıların yanında sebeplerle ilgili olarak yer aldı.

Lukasiak, sanatçılar Brooke Hyland ve LUX (aktör Ted Danson'un kızı) için video dosyalarında gösterilen Dance Moms'u çekerken olduğu gibi çok sayıda müzik videosunda göründü. 2015'te Jess Godwin'in şarkısı "Fool Me Once" .Solveig Romero'nun "Turn It Up" ve Bianca Ryan'ın "Alice" in yanı sıra Forever In Your Mind'ın "Noel İçin Sarıldı" ve JustForKix dans giysileri için bir tanıtım dans videosu ("Lovely" başlıklı). 2016'da Lukasiak, AJ Lehrman'ın müzik videosunda yeni "Tongue" adlı şarkısıyla ve CNN'de yer alan "Piece By Piece" adlı bir Ali J videosunda göründü.

Lukasiak, 2012'de Glitzy Girl ve Sally Miller gibi moda çizgileri için modellemeye başladı.Dance Moms'u terk ettikten sonra, Refleks, Goodhyouman, Boy Meets Girl ve BCBG Max Azria (pist) tarafından 90 Derece modelledi. 2016'da Lukasiak StyleHaul'un yeni yüzü haline geldi. 2017 yılının ortalarında Lukasiak JustFab.com'da Rocking Ballerina ayakkabı, giyim ve aksesuar koleksiyonunun yüzü oldu.

Lukasiak, Lifetime TV filmi Center Stage: On Pointe'de Gwen Murphy olarak oynandı. Daha sonra, Terabyi'ye (2007 filmi) Star Bailee Madison'ın yanındaki Cowgirl'in Hikayesinde Savannah Stocker olarak oynandı. 2016 yılında Lukasiak Ownzones.com ile Chloe On Pointe adlı web dizisini başlattı. 2016'da Lukasiak Playtex Sport ile ortak çalıştı ve "Hazır, Ayarlandı, Oynat!" Lukasiak, "Benim Dünyama Hoşgeldiniz" in iki bölümünü filme aldı.

27 Ocak 2017'de Lukasiak, Teen Vogue ile yaptığı röportajda açıkladığı gibi, sezon 7 finali ve Sezon 7B.She için Dance Moms'da konuk yıldız döneceğini açıkladı. Nisan 2017'de, Lukasiak, LifeTime tarafından Chloe Does It adlı bir web dizisi ile çıkacağını açıkladı Lukasiak, AOL ile yaptığı röportajda, ailesinin Dance Moms'ta Sezon 7 finali ve Sezon 7 B için misafir yıldızı kararlaştırdığını açıkladı. 11 Nisan 2017'de Lukasiak, Pointe'de Kız adlı kitabı: Chloe'nin Dünyayı Tanıma Rehberi adlı kitabı 23 Ocak 2018'de yayınlanacağını duyurdu.

« KİŞİSEL HAYATI »

Bir röportajda Lukasiak, seyahat ettiği sürece haftada dört gün dans egzersizleri yaptığını söyledi. Ona göre 2016 yılında dans yarışmalarında mücadele etmekten vazgeçtiler. Dans dışında Lukasiak eski ALDC takım arkadaşları Paige Hyland , Nia Frazier ve Brooke Hyland.

2015 yılında Lukasiak "En İyi Arkadaşlar" tarihli Ricky Garcia.They yıldızı, yoğun programlarından dolayı 2016'da ayrıldı.

15 Haziran 2016'da yayınlanan bir röportajda Lukasiak, Dans Moms'a minnettar olduğunu söyledi, çünkü oyunculuğunu ne kadar çok sevdiğini gösterdi ve bunun bir tutkusu olduğunu gösterdi. 2015 yılında Lukasiak'a sessiz sinüs sendromu teşhisi kondu. Başarısız olan durumu düzeltmek için göz ameliyatı geçirdi.

 

  Chloe Lukasiak Resimleri Tümünü Gör
Chloe Lukasiak
Chloe Lukasiak
Chloe Lukasiak
Chloe Lukasiak
Chloe Lukasiak
Chloe Lukasiak