Amber Heard

  •   Doğum Yeri: ABD
  •  Doğum Tarihi: 22 Nisan 1986
  •   0 Hayranı Var
Amber Laura Heard, Amerikalı bir aktrist. 2004 yılında, Billy Bob Thornton'un oynadığı "Friday Night Lights" adlı spor dramasında ilk filmini yaptı. Kuzey Ülkesi ve Alpha Köpek'teki küçük rollerden sonra Heard, All Boys Love Mandy Lane (2006) 'da ilk öncü rolünü oynuyor ve The CW televizyon şovunda Hidden Palms (2007)' de göründü.
Onun atılımı, Never Back Down ve Pineapple Express'de rol alan 2008'de geldi. Young Hollywood Ödülleri'nde The Breakthrough Award ödülüne layık görüldü. Informers, Stepfather, Zombieland ve The Joneses gibi filmlerde gösterimi daha da dikkat çekti. Daha sonra John Carpenter'ın The Ward'da, Nicolas Cage ile birlikte Drive Angry'de ve Johnny Depp'in The Rum Diary'de rol aldı ve Hollywood Film Festivalinde Spotlight Ödülü kazandı. 2014'te Öldürmek için 3 Gün ve 2015'te Magic Mike XXL ve Danimarka Kızı'nda göründü. 2017'de Heard, Zack Snyder'ın yaklaşmakta olan süper kahraman filmi Adalet Ligi'nde Mera olarak görünecek.
Heard, LGBTT hakları gibi nedenler için toplumsal aktivizme karışmış ve Habitat for Humanity'in destekçisidir; Kız Up, Birleşmiş Milletler Vakfı kampanyası; Elysium Sanatı; Ve Uluslararası Af Örgütü.
Heard, İnternet araştırmacısı Patricia Paige (née Parsons) ve bir müteahhit olan David Clinton Heard'ın kızı Austin, Texas'ta dünyaya geldi. Bir kızkardeşi var, Whitney. Lise bitti, sonunda evde eğitim kursuyla diploma kazandı. Heard 16 yaşındayken en yakın arkadaşı bir araba kazasında öldü; Katolik yetiştirilen Heard, daha sonra erkek arkadaşıyla Ayn Rand'ın eserlerine tanıtıldıktan sonra kendisini ateist ilan etti. Rand hakkında şunları söyledi: "Bütün kitaplarını okudum, o zamandan beri idealleri takıntılıyım, tek ihtiyacım olan tek kişi kendim."
Heard'ın ilk oyunculuk çalışması, The WB'nin kısa ömürlü dizisi Jack & Bobby (2004) ve The Mountain (2004) 'te küçük destekleyici roller olan Kenny Chesney'nin "There Goes My Life" ve Eisley'nin "Ben Hazırlanmadı" konusundaki görselleri içermektedir. ) Ve popüler bir teen drama serisi The OC'de bir satış elemanı rol alan bir konuk (2005). Billy Bob Thornton'ın rol aldığı ve 2004'te ticari drama filmi olan Dough Dead Sexy'yi de içeren çok sayıda uzun metrajlı filmde küçük roller üstlendi. (2006), Alpha Dog (2006) ve polis prosedürünün Criminal Minds'ın bir bölümünde ana karakter Spencer Reid'in sevgi ilgisini görmüşsünüzdür. Bağımsız korku filmi Side FX'de (2005) ve Charlize Theron'un oynadığı kahramanın genç versiyonunu oynadığı Niki Caro'nun North Country (2005) adlı dramasında filmdeki rolleri daha belirginleşti. Heard, CW'nin teen draması Hidden Palms'ta ana karakterin sevgi ilgisini çekti ve ağın genç izleyicilere yönelik diğer serilerin yeniden çalıştırılmasını istedi. Parçayı alabilmek için 25 kilo vermesi gerekiyordu. Seriler, eleştirmenlerin olumsuz eleştirilerine karışmak üzere ABD'de 30 Mayıs 2007'de ilk kez sergilendi. Ayrıca televizyon izleyicileri için popüler değildi ve bu nedenle CW, planlanan on iki bölümden sadece sekizini yayınlayarak onu iptal etmeye karar verdi. 2007'de kısa film Gün 73'de Sarah, eleştirmenlerin beğenisini kazanan indie dram Remember the Daze ve Showtime serisinin Californication adlı bir bölümünde 2007'de rol aldı.
 Heard, Judd Apatow'un ürettiği taşlı komedi Pineapple Express'in destekleyici rollerinde göründüğü 2008'de ve her ikisi de gişe başarısı olan dövüş sanatları tiyatrosu Never Back Down'da ana akım tanınmışlığı kazandı. Ayrıca Hollywood Film Festivali'nde Bir Yenilik Ödülü kazandı. 2008'de yayınlanan diğer filmleri, Bret Easton Ellis'in uyarlamasını yaptığı Informers'ın topluluk üyesi olduğu Informers ve All Boys Love Mandy Lane adlı ilk konrollü filminden biridir. Yönetmeni Jonathan Levine, başlık rolü için "Heard" ı seçtiğini belirtti; çünkü "belirli bir güzellik çeşidi vardı ve doğuştan gelen belirli bir istihbarat vardı, Amber bunu her gün bulamadığınız bir şey değildi. Kesin olarak, yapacağınız bir şey değil Onun yaşında birisini bulması, projelendirdiği bilgelik, oldukça dikkat çekici olduğunu düşündüm. " Mandy Lane, halihazırda 2006 Toronto Uluslararası Film Festivali'nde sahnelendi ve başlangıçta Harvey Weinstein tarafından dağıtım için seçildi. Negatif bir test taramasından sonra, Weinstein filmi bıraktı ve daha sonra 2008'de farklı bir dağıtım şirketi tarafından İngiltere'de serbest bırakıldı. Los Angeles Times, filmde "şimdiye kadar kesin" olan en "performansını" verdiği ve Washington Post'un "psikolojik bakımdan ilginç bir performans" sunduğunu yazdığını belirtti: Los Angeles Times, Amerika Birleşik Devletleri'nde 2013 yılına kadar teatral olarak serbest bırakılmadı.
2009'da Heard, korku filmi The Stepfather'da ve üç komedide rol aldı: ExTerminators, Zombieland ve The Joneses. İkinci filmin incelemesinde Variety, filmin daha köklü yıldızlarından Demi Moore'dan "gösteriyi çaldığını" yazdı. Eleştirmen James Berardinelli, filmi genel olarak olumsuz bir şekilde gözden geçirmesine rağmen, Heard'ın performansını da sevdi. 2010'da, The River Why adlı romantik drama rol aldı ve John Carpenter'ın The Ward'daki korku türüne devam etti. Carpenter, Heard'ı "çok akıllı, çok tahrikli ve çok yetenekli" olarak nitelendirdi. Ayrıca ortak gerilim filmi And Soon the Darkness'de ortak yapımcı ve oyuncu oldu.
2010 yılında GLAAD'ın 25'inci yıldönümü etkinliğinde duyuruldu ve "Kendime bir şey demiyorum ya da erkeklerle başarılı bir ilişki yaşamıştım, şu an sevdiğim kişiyi severim; Önemli. " Kararı çıkma kararında şunları söyledi: "Bence medyadaki rolümün farkına vardığımda, kendime önemli bir soru sormak zorundaydım" Sorunun bir parçası mıyım? " Sanırım, milyonlarca ve çalışan, vergi mükellefiyeti olan milyonlarca Amerikalı haklarını yitirirken ve onların eşitliklerini inkâr ettiğinde kendine salgın bir sorunun nedenini oluşturan faktörlerin neler olduğunu kendinize sormalısınız. İşte budur "dedi.
Heard 2008'den 2012'ye fotoğraf sanatçısı Tasya van Ree ile ilişki içindeydi. 2011'de The Rum Diary filmini çekerken aktör Johnny Depp'le tanıştı ve ertesi yıl beraber yaşamaya başladılar. 3 Şubat 2015'te Los Angeles'taki evlerinde özel bir törende evlendiler.
Heard ve Depp, Nisan 2015'te, Avusturalya'nın sıkı biyogüvenlik yasalarını ihlal ettikleri sırada Avustralya Jetleri tarafından Avustralya Gümrük Servisi'ne gönderilen iki Yorkshire terrierini, bir film üzerinde çalıştığı Queensland'a özel jetle uçtuğunda ihlal etti. Heard, yasadışı köpekleri ülkeye ithal etmek ve yanlış bir belge üretmek için bir kez olmak üzere iki sayıdan sorumlu oldu. Nisan 2016'da Southport Sulh Ceza Mahkemesinde göründü ve karantina belgelerinin sahte olduğunu itiraf ederek uykusuz kaldığını ve hata yaptığını söyledi. İki biyogüvenlik masrafı düşürüldü ve sahte bir belge üretmek için 1.000 USD para cezası ödeyerek bir aylık iyi davranış tahviline yerleştirildi. Heard ve Depp, davranışlarından ötürü özür dilediği ve insanların biyogüvenlik yasalarına uymaya çağrıldıkları bir video yayınladı. Guardian, davayı Avustralya tarihinde "en üst düzey cezai karantina davası" olarak niteledi. 
  Amber Heard Haberleri Tümünü Gör
30 Mart 2017
Filme dair kısa bilgiler!...
Haberi Oku   310   0
Amber Heard'lü Seksi Gerilim 11 Haziran 2018
Uzun yıllardır beklenen "London Fields"tan ilk fragman nihayet yayınlandı....
Haberi Oku   183   0